granada

Granada New Life, inşaat ve turizm sektöründe uzun yıllardır önemli projelere imza atmış olan MRH TURİZM A.Ş. firmasının, Akdeniz'in en gözde turizm bölgesi Belek’de başlatmış olduğu 5*’lı otel kalitesi ve konforunu villa konsepti üzerine kurduğu özel bir projedir.

 

granada

Özellikle Turizm sektöründe, otelcilik alanında maksimum misafir memnuniyeti ilkesini uzun yıllardır üst seviyede uygulayan GRANADA LUXURY HOTELS markası altında, 3 adet 5 yıldız otel yatırımı ve işletmesi ile Türkiye turizmine kalite katan hizmetleri sonucunda, oluşan yoğun talep üzerine otel imkanlarından faydalanarak villa sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatmak için misafirlerine Granada New Life projesini sunmaktadır.

Vizyonumuz

Her misafirimize her seferinde muhteşem deneyimler sunarak ayrıcalıklı konukseverliğin farkını yaşatmak.

Misyonumuz

Villa sahibi olan üyelerimiz için, maksimum inşaat kalitesi ile birlikte ayrıcalıklı konukseverlik eşliğinde unutamayacakları deneyimleri yaşatmak,
Takım arkadaşlarımız için anlamlı ve önemli fırsatlar yaratarak en iyi hizmeti sunmalarını sağlamak, Granada Markası için her yıl bir önceki yıldan daha yüksek bir değer ve Toplum için olumlu etkiler yaratarak prestijimizi yurt dışında ve yurt içinde en üst seviyeye çıkartmayı hedeflemekteyiz.

sub
TRdetaylar için tıklayın...Lütfen güvenlik kutucuğunu işaretleyinAna Sayfa487487 329481 481 hakkimizda2kurumsal,hakkimizda,,,487487